Ярош вимагає відкрити військові склади для «Правого сектору»

Лідер радикального націоналістичного об'єднання «Правий сектор» Дмитро Ярош в ультимативній формі вимагає доступ угруповання до військових складів.

Про це повідомляє ІТАР-ТАСС з посиланням на джерело в Міноборони України.

Як повідомляє співрозмовник агентства, Ярош вважає, що силові відомства України «не в змозі навести порядок в країні і виключити антімайдановскіе протести в східних і південних регіонах України».

Тому лідер «Правого сектора» вимагає у керівництва України передати угрупованню зброю, військову техніку і кілька військових навчальних центрів - для підготовки бойовиків, яким «належить брати участь у забезпеченні територіальної цілісності України».

У разі, якщо керівництво України не виконає вимог бойовиків, «Правий сектор» готовий до радикальних дій на території країни.

Нагадаємо, що за інформацією українських ЗМІ, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк звільнив з посади керівників Міністерства оборони України у зв'язку з тим, що вони були проти надання бойовикам «Правого сектора» статусу регулярних воєнізованих підрозділів.

У тому числі, були звільнені перший заступник міністра оборони України Олександр Олійник, а також заступники Володимир Можаровський та Артуро Франциско Бабенко.

Як наголошується, співробітники військового відомства заявили, що законодавче ухвалення цієї ініціативи призведе до остаточного розколу суспільства і країни, анархії і хаосу.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен