США і Євросоюз не визнають легітимність референдуму в Криму, який призначений на 16 березня

США не визнає легітимність запланованого в Криму референдуму з питання приєднання півострова до Росії, повідомляє Agence France-Presse. Як відомо референдум заплановано на 16 березня.

Думка Вашингтона така, що рішення по Криму може приймати центральна українська влада, яку в Білому домі вважають легітимною, і яка знаходиться в Києві.

Підтримує цю точку зору і посол Євросоюзу Ян Томбінський, який вважає, що питання про цілісність України може вирішуватися тільки на всеукраїнському референдумі.

Нагадаємо, що сьогодні, 16 березня, Верховна Рада Криму практично одноголосно прийняв рішення про проведення всекримського референдуму щодо майбутнього статусу півострова. Відповідне прохання було спрямовано В.В.Путіну. Офіційної відповіді на це прохання поки не надходило.

Очікується, що в бюлетень будуть включені два питання: «Ви за входження АРК як суб'єкта до складу РФ ?» І «Ви за відновлення Конституції Криму 1992 року і збереження Криму як складової частини України ?», на які необхідно буде дати позитивну або негативну відповідь.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating