Іннерхофер сенсаційно виграла жіночий спринт

Несподівані результати принесла гонка на етапі Кубка світу з біатлону у Поклюці. Перше місце в спринті зайняла австрійка Катарина Іннерхофер. Це її перший подіум у кар'єрі.

9 секунд переможниці програла россійянка Дарина Віролайнен. Для дочки легендарної російської біатлоністки Анфіси Резцовой ця гонка була першою в кар'єрі на етапах Кубка світу. Бронза дісталася Надії Скардіно з Білорусії.

Кращою з українок стала Віта Семеренко. Вона зайняла 12-е місце і на старт суботньої гонки переслідування піде з відставанням від лідера в 56 секунд. Марія Панфілова та Юлія Джима зайняли 29 і 31 місця. Валя Семеренко фінішувала з 46 результатом, а Надія Бурдига стала 51 . Ольга Абрамова стала 74 і в гонці переслідування брати участь не буде.