У харківському зоопарку голодують тварини

У зв'язку з важкою ситуацією, яка склалася в Україні, Харківський зоопарк практично повністю позбавлений фінансування. Тому багато тварин не отримують необхідного їм харчування. Про це повідомив офіційний сайт зоопарку.

«На жаль, зараз наш зоопарк разом з усією країною переживає важкі та страшні часи. Ніколи ще нам не було так важко. У цій ситуації ми зіткнулися з величезною проблемою – практично повною відсутністю фінансування. Якщо не вжити екстрених заходів, наступного тижня почнеться загибель ні в чому не винних тварин. Наші вихованці не борються за владу, вони не поділяють чиїсь політичні погляди – вони просто хочуть ЖИТИ», – написано на сайті зоопарку.

Директор зоопарку Олексій Григор'єв вважає, що якийсь час організація зможе протриматися на самоокупності, якщо харків'яни та гості міста відвідають зоопарк: «Кожен городянин може допомогти врятувати тварин. Для цього потрібно всього лише прийти до зоопарку та купити квиток. Разом ми зуміємо врятувати наших вихованців. Не дайте погубити гордість України – один з кращих зоопарків у Європі».

Для тих, хто готовий допомогти зоопарку матеріально, на сайті розміщені реквізити: комунальна організація «Харківський зоологічний парк», р/рахунок 26002010046897 в АТ «Банк Золоті ворота» м. Харкова, МФО 351931, код 02220881.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating