Крим може перейти в рублеву зону і націоналізувати всі державні підприємства (ВIДЕО)

У разі входження до складу Російської Федерації всі державні українські підприємства, що знаходяться в Криму, националізуються, перебоїв з газом, світлом і водою не буде. Про це на прес-конференції розповів віце-прем'єр Криму Рустам Теміргалієв.

За його словами, кримський уряд бере на себе всі соціальні виплати та виплати заробітних плат бюджетникам. Як запевнив віце-прем'єр, за лютий всі борги по соціалці й зарплаті кримчанам виплачено, а на березень є запас.

Що стосується природного газу, то їм Крим, за словами Теміргаліева, забезпечений повністю, вода для питних потреб також є, а договори з постачання води для зрошення (дніпровська вода, що надходить на півострів по Північно-Кримському каналу) будуть переглянуті з Києвом. Власною електроенергією півострів забезпечений на 40 %. В разі відключень увімкнуть генератори Чорноморського Флоту Росії, які забезпечать все необхідне споживання.

Всі державні підприємства, що знаходяться зараз на півострові, переходять в управління кримської влади (наприклад, підприємство Нафтогазу України «Чорноморнафтогаз»), а приватні підприємства залишаються в приватних руках.

Також Теміргалієв відповів на питання журналістів про війська. Як він запевнив, всі війська в даний час підкоряються уряду АРК. Якщо рішення референдуму про приєднання Криму до Росії буде позитивним, то все не підлеглі Криму військові сили автоматично будуть вважатися окупаційними і до них будуть прийматися відповідні їх статусу заходи.

Також в разі відповіді більшості кримчан «так» приєднанню Криму до Росії, півострів увійде в рублеву зону.

Якщо ж більшість жителів Республіки висловляться про повернення до конституції Криму 1992 року і розширеної автономії у складі України, то кримським депутатам буде висловлено недовіру і призначені перевибори.

Також Теміргалієв підкреслив, що рішення прийняті одним з київських судів стосовно голови Ради міністрів Криму Сергія Аксьонові і глави Верховної Ради Криму Володимира Константинова - рішення про їх негайний арешт - знаходяться поза будь-якого юридичного поля. Будь-які подібні рішення кримська влада не визнаватиме і надалі.

Нагадаємо, сьогодні депутати кримського парламенту ухвалили рішення провести загальнокримський референдум 16 березня. На нього винесено два питання: «Ви за возз'єднання Криму з Росією на правах суб'єкта Російської Федерації?» І «Ви за відновлення дії Конституції Республіки Крим 1992 року і за статус Криму як частини України?».

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating