Олександр Лієв відзвітував про діяльність міністерства курортів і туризму АР Крим

Сьогодні на прес-конференції, що проходила в прес-центрі Міністерства курортів і туризму Криму, Олександр Лієв, виконуючий обов'язки міністра курортів АР Крим , прозвітував про свою діяльність, а також підвідомчого міністерства в період його каденції на посаді міністра.

 

Основними досягненнями своєї роботи та роботи його команди Олександр Лієв назвав розширення рамок курортного сезону, розвиток альтернативних видів туризму (подієвий і активний туризм), розвиток Криму як цілорічної здравниці.

Він зазначив, що кількість туристів, які стали приїжджати на оздоровлення в автономію виросло, були відкриті 12 туристичних офісів по всьому світу, навчально -тренінговий центр, створена платформа для навчання персоналу. При цьому Олександр Лієв підкреслив , що все перераховане вище було зроблено без копійки від МКіТ і з мрією про євродопомоги , яка втім, мрією так і залишилася.

Крім того, він зазначив, що по всьому Криму вдалося провести паспортизацію та легалізацію об'єктів.

В.о. міністра курортів і туризму АР Крим дав експертну оцінку перспективам прийдешнього курортного сезону. Прогнозуючи падіння доходів не менш, ніж на 30 %, він все ж назвав способи, які допомогли б уникнути негативного розвитку ситуації.

"Давайте показувати безпеку", - запропонував Лієв, - «Необхідно зняти політичну напруженість і почати говорити правду. Адже нескладно встановити камери спостереження біля туристичних об'єктів , які міністерство рекомендує для відпочинку, і транслювати в інтернеті і на телеканалах Росії , України ».

Серед інших пропозицій прозвучали :

- Проведення 25-30 квітня виставки " Крим.Курорти.Турізм перезавантаження" , де представити нові ціни на послуги ;

- Для журналістів і профспілкових організацій різних регіонів провести інфотур ;

- Вдалим було б проведення виїзних днів Криму в різних регіонах;

- Продовжувати категоризацію об'єктів розміщення ;

- Використати політичну ситуацію навколо Криму для його ж розвитку .

Олександр Лієв перебував на посаді міністра курортів і туризму АР Крим у період з листопада 2011 року по теперішній час. На запитання журналістів чи залишає він свою посаду за власним бажанням , відповів так:

"Я мав пропозицію. Але не відповідаю тим критеріям, які встановлені. Це рішення Верховної ради Криму "

Плани на майбутнє Олександр Лієв не ставив. Але найближчим часом проведе з родиною. Втім, пропозиції про нову посаду вже надійшли.

Олександр Лієв побажав своєму майбутньому наступникові і його команді успіхів , і також подолати симптоми атавізму, які є у Міністерства курортів і туризму , а також отримання широких повноважень, крім відповідальності .

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен