У Харкові проходить мітинг "Ні шагу назад" (оновлюється, ФОТО)

Центральна площа Харкова — площа Свободи з ранку оточена співробітниками правоохоронних органів, міліція розміщена також у внутрішньому дворі Харківської облдержадміністрації. Біля входу в будівлю ХОДА чергують правоохоронці в шоломах і зі щитами.

Біля пам'ятника Леніна збираються учасники мітингу «Ні кроку назад». Вони стоять групами, час від часу скандують "Харків!" і "Референдум!".

На 17.00 около 500 митингующих перешли площадь и собрались напротив здания ХОГА. Они держат плакаты с надписями "Референдум", "Мы не хотим в ЕС", "Россия, помоги мне" и скандируют "Референдум!", "Россия!", "Федерация", "Самозванцы". У выхода из станции метро "Университет" стоит стол, где составляются списки желающих войти в "харьковское сопротивление".

Близько 18.00 мітингувальники увійшли до ХОДА для переговорів з керівництвом області.

Близько 18.30 близько 2 тис. мітингувальників підійшли впритул до будівлі ХОДА, почалися зіткнення між міліцією і активістами. Близько тисячі активістів з георгіївськими стрічками і прапорами Росії і України зібралася біля пам'ятника Леніну. Одночасно з цим делегація мітингуючих увійшла до будівлі ХОДА, де зараз проходить брифінг губернатора Ігоря Балути, щоб передати йому письмове звернення мітингу.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating