На харківській виставці «Площа Свободи» представлені понад 100 робіт

Вчора, 4 березня, в Центрі сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр» відкрилася перша в Харкові онлайн-виставка «Площа Свободи», присвячена свободі людини та свободі творчості.

У рамках виставки проходить акція «Створи свій плакат на тему «Площа Свободи». Зараз у «ЄрмиловЦентрі» виставлені 133 роботи, після 13 березня їх замінять іншими. Куратор проекту Оксана Коклонська зазначила, що участь у виставці беруть 35 художників з Києва, Львова, Одеси та Харкова. За її словами, кількість учасників зростає, тому акцію продовжили.

«Цей проект не є політичним: він був ініційований на початку листопада минулого року. До акції приєдналося безліч художників з різних міст, які вирішили висловити своє бачення свободи за допомогою мистецтва», – розповіла Оксана Коклонська.

В рамках акції кожен бажаючий може створити свій дизайн афіші. Для цього можна взяти в «ЄрмиловЦентрі» роздрукований шаблон афіші формату А2 або попросити у виставковому центрі електронний варіант афіші, написавши за адресою: yermilovcentre@gmail.com. Макети необхідно здати до 9 березня, готові афіші – до 10 березня. Виставка триватиме до 27 березня.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating