У Криму вирішили не змінювати дату проведення референдуму

Керівництво Криму прийняло рішення не міняти дату проведення референдуму про статус автономії, і провести його, як і було заплановано раніше, 30 березня. Про це заявив Голова Верховної Ради Криму Володимир Константинов на брифінгу в Сімферополі.

«Переносов термінів на цю хвилину не буде. Ми всі погодилися, що проводити раніше, вкрай ризиковано через організаційні проблеми. 30 березня ми будемо готові провести референдум в повному обсязі і на високому рівні», - підкреслив спікер.

Як повідомив Володимир Константинов, в рамках підготовки до референдуму необхідно вирішити безліч організаційних питань, в тому числі, проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи про значення референдуму серед кримчан. «Нам потрібно провести мінімум два позачергових пленарних засідання, на яких затвердити комісію та голову для проведення референдуму і кошторис. Багато речей ще потрібно врегулювати, тому 30 марта - це реальний термін», - сказав спікер кримського парламенту.

Нагадаємо, раніше через складну суспільно-політичну ситуацію в Криму було прийнято рішення перенести референдум з 25 травня на 30 березня. Вчора, 4 березня, на прес-конференції в Сімферополі на питання журналіста про можливість перенесення проведення референдуму на більш ранній термін глава Ради міністрів АРК Сергій Аксьонов відповів: «Швидше за все, так і буде. Зараз робоча група закінчує оформлення паперів».

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен