У Москві пройде засідання Військового комітету при Раді міністрів оборони держав ОДКБ

Чергове засідання Військового комітету при Раді міністрів оборони держав - членів ОДКБ відбудеться 5 березня в Москві  повідомила ІТАР -ТАСС прес -служба Організації.

Планується обговорити "стан і розвиток військово-політичної обстановки, виклики та загрози військової безпеки в регіонах колективної безпеки", питання розвитку військової складової Організації та проведення спільних заходів оперативної і бойової підготовки у 2014 році, а також підготовку до майбутніх засідань статутних органів ОДКБ.

Засідання пройде під керівництвом голови Військового комітету, начальника Генерального штабу ЗС РФ - першого заступника міністра оборони РФ генерала армії Валерія Герасимова. До складу комітету входять начальники генштабів держав - членів ОДКБ.

Організація Договору про колективну безпеку ( ОДКБ) - військово-політичний союз створений кількома державами Євразії ( в різний час організація об'єднувала від 6 до 9 держав ) на основі Договору про Колективну Безпеку (ДКБ) , підписаного 15 травня 1992 року.

До складу ОДКБ входять:

Азербайджан, Вірменія, Білорусія, Казахстан, Киргизія, Росія, Таджикистан, Узбекистан

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен