Яценюк погодився на кабальні умови МВФ

Прем'єр-міністр погодився виконати всі вимоги МВФ для отримання кредиту.Список вимог включає 10 пунктів.

 

Вимога 1. Підвищити пенсійний вік на два роки для чоловіків, на три - для жінок. Ліквідувати право на достроковий вихід на пенсію і принцип рахувати рік за два на небезпечних підприємствах.

 

Вимога 2. Ліквідувати інститут спеціальних пенсійних посібників, які виділяються вченим, державним службовцям, керуючим державних підприємств. Обмежити пенсії працюючим пенсіонерам. Встановити пенсійний вік офіцерам армії в 60 років.

 

Вимога 3. Підвищити ціну на газ для комунальних підприємств на 50%, у два рази для приватних споживачів. Збільшити вартість електрики на 40%. Дозволити встановлення цін ЖКГ. Допустити зростання цін відповідно до зростання цін на газ. Збільшити акциз на бензин на 60 євро.

 

Вимога 4. Скасувати пільги і підвищити податки на транспорт на 50%. Не підвищувати прожитковий мінімум, балансувати соціальну ситуацію за рахунок субсидій.

 

Вимога 5. Приватизувати всі шахти і скасувати всі субсидії. Скасувати пільги для підприємств ЖКГ, транспорту та іншого. Скасування державної підтримки пологів, безкоштовного харчування, підручників.

 

Вимога 6. Обмежити практику спрощеного оподаткування. Скасувати практику пільг по ПДВ у сільській місцевості. Зобов'язати аптеки та фармацевтів платити ПДВ.

 

Вимога 7. Скасувати мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення. Скасувати субсидії для виробників свинини і курятини.

 

Вимога 8. Скоротити склад міністерств до 14. Залишити лише одного віце-прем'єра. Скасувати посаду міністра Кабінетів міністрів. Ліквідувати шість міністерств. Підпорядкувати всі державні органи міністерствам. Податкова адміністрація, митниця, фонд держмайна повинні увійти в міністерство фінансів.

 

Вимога 9. Обмежити зайву оплату праці державних осіб.

 

Вимога 10. Виділяти допомоги по безробіттю тільки після мінімального періоду в шість місяців роботи. Лікарняні будуть нараховуватися на рівні 70% від заробітної плати, але не нижче прожиткового мінімуму. Оплачувати лікарняний тільки починаючи з третього дня хвороби.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating