Геннадій Кернес: Харків не сповна розраховується за газ через борги обласного та державного бюджетів

Виплата заборгованості Харкова за газ перед НАК «Нафтогаз України» безпосередньо залежить від того, коли будуть виконані зобов'язання перед містом обласного та державного бюджетів.

Про це Харківський міський голова Геннадій Кернес заявив 3 березня на селекторній нараді керівників регіонів, яку провів віце-прем'єр-міністр з питань регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман.

Новий керівник Мінрегіонбуду ініціював нараду регіональних керівників для вирішення питань, пов'язаних з платежами за газ, а також для посилення ролі та ефективності органів місцевого самоврядування.

Борг областей в опалювальний сезон значно виріс. За словами Геннадія Кернеса, основною перешкодою для своєчасних платежів з боку Харкова стало неповернення власних коштів міста Держказначейством і невиконання зобов'язань перед Харковом державного та обласного бюджетів. «Поверніть наші власні гроші, і ми будемо розраховуватися на 103 відсотки. Це питання взаємної відповідальності всіх рівнів влади. Теплоенергетичні підприємства сьогодні працюють на межі, система влаштована на сьогодні так, що вони ні копійки не можуть витратити на модернізацію, розвиток, а споживач платить за якість. Дайте можливість забезпечити якісну послугу, і люди будуть оплачувати її в терміни», - зазначив міський голова.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating