У Харкові представлені нові начальники МВС та СБУ

У Харкові сьогодні були представлені новий начальник Управління Служби безпеки України в Харківській області Михайло Кубрицький та новий начальник Головного управління МВС в Харківській області Анатолій Дмитрієв.

Нагадаємо, Анатолій Дмитрієв був призначений начальником ГУ МВС України 26 лютого 2014 року. До нього цю посаду обіймав Олег Демченко, який переведений на роботу до апарату Міністерства внутрішніх справ.

Дмитрієв Анатолій Анатолійович народився 31 липня 1968 року в селищі Коломак (Коломацький район Харківської області). Має чотири вищі освіти. Був головою Коломацької райради і Краснокутської райдержадміністрації, начальником Коломацького РУ УМВС у Харківській області. Депутат Харківської обласної ради, заступник голови постійної комісії з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією і злочинністю.

Кубрицький Михайло Леонідович народився 11 березня 1969 року у селі Красноволиця Чуднівського району Житомирської області. Має дві вищі освіти. З 1995 до 2008 року проходив службу на оперативних і керівних посадах у підрозділах регіональних органів та центрального управління СБУ. Потім працював в апараті Головного управління податкової міліції Державної податкової адміністрації України. У 2009-2010 роках обіймав посаду першого заступника голови -начальника управління податкової міліції ДПА в Харківській області.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating