У Харкові представлений новий губернатор (доповнено, ФОТО)

В Харківській облдержадміністрації відбулося представлення нового губернатора Харківської області Ігоря Балути. Представити його приїхав до Харкова міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Під час представлення Ігор Балута зазначив, що зараз Україна переживає критичний момент, і харків'яни повинні згуртуватися і вистояти.

«Ми повинні чітко розуміти, що Україна - єдиний народ, і ніхто не повинен нас розколоти. З сьогоднішнього дня закликаю накласти мораторій на будь-які прояви сепаратизму. Також необхідно знизити рівень політичної активності, яка призводить до соціальної напруги. Закликаю до цього всі політичні партії. Люди хочуть справедливості, вони її заслужили, і ми зобов'язані їм це дати. Ми повинні викорінити корупцію і абсолютно по-новому налагодити ведення державних справ. Я просив би всіх вас в цьому мені допомогти. Я прийму будь-яку підтримку з вашого боку, з боку тих, хто підтримує ці ідеї. Хто не може, той нехай відійде вбік одразу», - зазначив губернатор.

Як повідомив Ігор Балута, основні фігури його команди як губернатора будуть представлені завтра.

Ігор Балута народився 9 липня 1970 р. в Харкові. Освіта вища. У 1993 р. закінчив Харківський медичний інститут.

У 2005 — 2010 роках - начальник Головного управління праці і соціального захисту населення Харківської облдержадміністрації. У 2010 р. вибраний депутатом Харківської облради (від ВО "Батьківщина"). У 2012 р. - кандидат в народні депутати України по 168 виборчому округу від об'єднаної опозиції "Батьківщина". 2 березня 2014 року призначений головою Харківської облдержадміністрації.

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating