Донецьк протестує проти призначеного Києвом губернатора-мільярдера

У Донецьку кілька тисяч жителів зранку зібралися на мітинг у знак протесту призначенням мільярдера Сергія Тарути в губернатори міста.

 

На посаду голови Донецької області мітингувальники хочуть призначити Павла Губарєва, якого в суботу обрали «народним губернатором».

 

Мітингувальники зібралися біля будівлі адміністрації, висуваючи ряд вимог депутатам. Головне - це перегляд статусу Донецької області у складі України та проведення з цього приводу референдуму. Жителі Донецька виступили за розширення повноважень регіональної влади, щоб більшість доходів залишалася в донецькій скарбниці.

 

Люди прийшли з плакатами, на яких були написи «Донбас - Росія», «Росіяни - наші Брати!» і «Таруту геть!».

Незабаром мітинг переріс у штурм адміністрації. Вибивши вікна на першому поверсі, активісти акції прорвалися у вестибюль. За словами очевидців, в будівлі сталася сутичка з працівниками міліції.

 

Зазначимо, розпочався збір підписів за референдум щодо самовизначення Донбасу.

 

Між тим, напередодні багатотисячні проросійські мітинги пройшли в Севастополі, Харкові, Одесі, Сімферополі, Дніпропетровську, Миколаєві, Маріуполі.

 

Новий генпрокурор Олег Махніцький, представник партії «Свобода», пригрозив представникам місцевої влади сходу України за рішення про проведення референдумів і невизнання легітимності нової влади адміністративною відповідальностю.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating