Сьогодні вночі Росія скличе екстрене засідання Радбезу ООН

Сьогодні вночі Росія скличе екстрене засідання Радбезу ООН

Росія ініціює третє засідання Ради безпеки ООН щодо ситуації в Україні. Засідання відбудеться о 22:30, повідомляють Reuters, посилаючись на джерела в дипломатичних колах.

 

Глава думського комітету у справах СНД Леонід Слуцький впевнений, що Рада Безпеки ООН підтримає позицію Росії по Україні. В числі аргументів введення обмеженого числа військ на територію Криму захист населення від провокацій з боку Заходу, а також врегулювання конституційної і політичної кризи. Крім того, прем'єр-міністр Криму Сергій Аксьонов особисто звернувся до президента Росії з проханням про надання сприяння у забезпеченні миру і спокою на території автономної республіки Крим.

 

«У Росії достатньо аргументів для Ради Безпеки ООН, щоб відстояти необхідність введення обмеженого контингенту військ у Крим для захисту співвітчизників і об'єктів Чорноморського флоту. Водночас, я впевнений, ми зуміємо переконати раду Безпеки ООН у тому, що основою подолання політичної кризи на Україні має бути угода від 21 лютого - останній легітимно підписаний документ, в якому чітко записано кроки врегулювання конституційної і політичної кризи. Це і проведення конституційної реформи, потім референдуму і вже восени - президентських виборів», - сказав глава Держдуми Росії у справах СНД Леонід Слуцький.

 

Слуцький також нагадав, що кілька разів Радбез ООН приймав рішення, продиктовані Держдепартаментом США, за якими в треті країни вводилися війська альянсу, які спричиняли не тільки розпад режиму, але і величезну кількість жертв серед громадян держав, у внутрішню політику яких вони втручалися.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен