Кримським журналістам прислали " жилети безпеки "

Сьогодні в Сімферополі Кримська республіканська організація Спілки журналістів України почала роздачу спеціальних ідентифікаційних жилетів для кореспондентів ЗМІ Автономії .

85 жилетів - оранжевого кольору з написом " PRESS" - доставлені з Києва і виготовлені за допомогою Міжнародної федерації журналістів у рамках програми " Створення культури безпеки та прав і незалежних стандартів для журналістів в колишньому СРСР " . Про це кореспонденту НАХ повідомила глава КРО НСЖУ Людмила Хорошилова .

" Жилет - розпізнавальний символ наших колег , що знаходяться при виконанні своїх професійних обов'язків. Жилети видаються безкоштовно для всіх бажаючих їх отримати в редакції АРК і Севастополя.

У першу чергу ми роздаємо жилети кореспондентам , оперативно висвітлюють відбуваються в Криму події. Дуже хотілося б вірити , що жилети в роботі колегам не знадобляться ! " - Розповіла Людмила Хорошилова .

Вона пояснила , що у всіх країнах ЗМІ прийнято мати свою " фірмову одяг". Журналіст стає впізнаваним і помітним. Йому не потрібно зайвих слів і документів , щоб пройти туди , куди він має право потрапити .

"Наша допомога пов'язана з обстановкою в Криму. Зараз до нас докотилася хвиля київських подій - масових протестів - і ми хочемо , щоб наші журналісти були в безпеці . Але від них залежить , чи будуть вони шановані ! Я хочу , щоб наших журналістів зустрічали шанобливо і дякували за чесність. Поки , на жаль , журналістика не витримала випробування на чесність - це визнають жителі не тільки Криму . Ми бачимо , яку руйнівну роль зіграла ангажована журналістика в нашій державі " - підкреслила голова КРО НСЖУ .

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating