У Харкові кількість потерпілих після вчорашнього штурму виросла до 138 чоловік. Зараз ситуація спокійна (ФОТО)

За інформацією Департаменту охорони здоров'я Харківської міськради, в результаті зіткнень біля Харківської облдержадміністрації 1 березня всього постраждало 138 чоловік. Як повідомила заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, у Харківській міській лікарні швидкої невідкладної допомоги ім. О. Мещанінова знаходяться чотири людини. За її словами, всі вони знаходяться в нейрохірургічному відділенні лікарні, їх стан не важкий. Решта постраждалих виписані з лікарні, людина, яка випала з вікна обладміністрації, теж виписана.

Як зазначила Світлана Горбунова-Рубан, всього до лікарні швидкої допомоги вчора надійшло 82 людини, двоє звернулися сьогодні. У всіх у них були зафіксовані забої, у деяких - різані рани. Серед постраждалих була одна дівчина і шестеро неповнолітніх (14-16 років). За словами заступника міського голови, всі вони громадяни України, 10 іногородніх, п'ятеро з них не захотіли назвати своє ім'я.

«Вчора, коли до лікарні надійшли постраждалі, їх обстежили всі потрібні фахівці, медустанова була забезпечена всім необхідним для надання медичної допомоги», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан. Вона також підкреслила, що швидко і злагоджено спрацювала служба швидкої допомоги.

За даними Департаменту охорони здоров'я Харківської облдержадміністрації, в обласну клінічну лікарню всього надійшло 23 людини, 11 - в лікарню травматологіі. Всі постраждалі були обстежені, їм була надана необхідна допомога, і всі вони вже відпущені додому.

Інформація про можливі напади на безстроковий пікет захисників пам'ятника Леніна виявилася помилковою. Прибічники Євромайдану пройшли ходою від пам'ятника Шевченка по вулиці Сумській до кладовища без пригод. Біля пам'ятника Леніна продовжують чергувати близько 300 осіб з георгіївськими стрічками, до них приєдналися байкери.

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен