Я, як і раніше, впевнений у майбутньому «Металіста» і докладаю всіх зусиль для його розвитку – президент клубу

Президент харківського футбольного клубу «Металіст» Сергій Курченко зробив офіційну заяву, в якій спростував інформацію про те, що гравці та менеджмент клубу не отримують зарплату.

«Офіційно заявляю, що не існує ніяких передумов для виникнення навколо клубу ажіотажу та сумнівів у його майбутньому. Хочу заявити, що всі чутки про те, що гравці «Металіста» нібито не отримують зарплату, безпідставні. Станом на сьогоднішній день гравцям і менеджменту клубу повністю виплачена зарплата, в тому числі й за січень», – сказав Курченко.

Він заявив, що Мирон Маркевич залишив посаду головного тренера «Металіста», «не витримавши інформаційної атаки та тиску, який чинився на клуб у світлі останніх подій у країні». Незважаючи на втрату «рульового» команди та одного з провідних гравців Марко Девіча, Сергій Курченко закликає вболівальників клубу не піддаватися паніці та підтримати улюблену команду.

«Я, як і раніше, впевнений у майбутньому «Металіста»і докладаю всіх зусиль для його розвитку та подальшого зміцнення позицій. Вірю, що в сезоні 2013-14 команда здатна виграти чемпіонат України. І це наша головна мета. Я прошу вболівальників «Металіста» не піддаватися паніці та інформаційним провокацій. Ваша підтримка зараз, як ніколи, потрібна улюбленому клубу харків'ян», – заявив Курченко.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating