Випишемо Ярошу квиток на зустріч з Умаровим - Кадиров

Глава Чечні відреагував на заяву лідера «Правого сектора». Дмитро Ярош вчора закликав відомого міжнародного злочинця Доку Умарова - активізувати терористичну діяльність на території Росії.

Така заява одного з лідерів «евромайдана» викликало засудження в Росії. Заклик Яроша засудили в Міністертсва закордонних справ РФ. Не залишив його непоміченим і глава Чеченської Республіки Рамзан Кадиров. «Сьогодні стало відомо, що лідер українських націоналістів з Правого сектора Дмітрій Ярош просить Доку Умарова організувати теракти в Росії, - написав Кадиров на своїй сторінці в одній із соціальних мереж. - Ми наочно побачили, кого Америка і Європа вважають опозиціонером і політичною силою. Ярош публічно закликає до терору, але йому допомагають країни, які нібито проти терору. США визнали Умарова одним з головних терористів сучасності , а Ярош для них хороший хлопець. Українські націоналісти хотіли б протиставити Росії також і кримських татар. Я особисто з їх лідерами розмовляв. Вони не мають наміру брати в руки зброю проти Росії. А слова Дмитра Яроша про те, що воював у Чечні, ми без уваги не залишимо. Доку Умаров з нашою допомогою відправився туди, звідки ніхто ще не повернувся. Випишемо туди квиток і Ярошу».

Доку Умаров - останній президент самопроголошеної Чеченської Республіки Ічкерія (2006-2007) . У різний час через відеозвернення брав на себе відповідальність за теракти в Росії: підрив поїзда «Невський експрес», вибухи в московському метро, в аеропорту «Домодєдово» та інших.

З 23 червня 2010 США офіційно включили Доку Умарова до списку міжнародних терористів. 11 березня 2011 Рада Безпеки ООН включила Доку Умарова до списку терористів, пов'язаних з Аль- Каїдою . За інформацію про знаходження Умарова США оголосили нагороду в 5 мільйонів доларів.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен