У Генсконсульство РФ в Одесі масово звертаються жителі з питання отримання громадянства

В останні дні в Генеральне консульство Російської Федерації в Одесі безперервно надходить велика кількість звернень громадян з проханням дати роз'яснення з питань придбання російського громадянства за спрощеною схемою.

Про це повідомляється на сайті консульства.

«Генеральне консульство з об'єктивних причин суто фізично не може давати персональну відповідь на кожне таке звернення. Тим більше, що в кожному конкретному випадку потрібно враховувати різні нюанси питання, наявність документів, що підтверджують обставини і суть проблеми, особу заявника», - наголошується в повідомленні.

У зв'язку з цим громадянам України, які цікавляться можливостями отримання російського громадянства, рекомендується до звернення до консульської установи уважно ознайомитися з вимогами чинного російського законодавства на відповідних розділах сайту відомства, МЗС і ФМС Росії.

«Там ви знайдете відповіді на всі ваші запитання і зможете як би «приміряти»до себе і своєї життєвої ситуації та обставинам умови, встановлені російськими законами для придбання або підтвердження громадянства», - зазначають у консульстві.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating