Росія готова надати Криму шість мільярдів доларів, - Теміргалієв

Керівництво Російської Федерації в рамках фінансової допомоги Криму може надати шість мільярдів доларів. Міністр фінансів АРК Володимир Левандовський вирушив до Москви для проведення переговорів з компетентними структурами РФ про виділення грошей автономії. Про це повідомив перший віце-прем'єр-міністр АРК Рустам Теміргалієв на брифінгу в Сімферополі.

«Розглядається кілька юридичних механізмів фінансової допомоги. Перший - спеціальний займ АРК, який буде викуплений відповідними структурами Росії. Другий - пряма позика без цінних паперів. Буде обговорюватися і третій варіант, але про нього я поки не хочу говорити», - зазначив перший заступник Ради міністрів АРК.

За його словами, Росія готова вкласти в кримські інвестиційні проекти до п'яти мільярдів доларів. А також направити один мільярд доларів на вирішення соціальних та економічних проблем автономії.

«Кримський уряд гарантує всім кримчанам своєчасні зарплати, пенсії та інші соціальні платежі. Попередньо мова йде про шість мільярдах доларів», - підкреслив Рустам Теміргалієв.

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating