Усі кримські силовики підпорядковані Раді міністрів , - перший віце-прем'єр-міністр АРК

Сьогодні вранці був призначений виконуючим обов'язки начальника Головного управління МВС України в АРК підполковник Сергій Абісов, а всі правоохоронні структури переведені під контроль Ради міністрів АРК. Про це повідомив перший заступник голови уряду Рустам Теміргалієв на брифінгу в Сімферополі.

За його словами, всі військові частини Збройних сил України, що знаходяться на території Криму, блоковані: частина з них роззброєна, і ще значна частина перейшла на бік жителів автономії. Крім того, загони місцевої самооборони блокують злітні смуги всіх кримських аеродромів та аеропортів. Головне управління Служби безпеки України в АРК і її спецпідрозділи, Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в АРК, підрозділи протиповітряної оборони Збройних сил України, розквартировані в АРК,

перейшли в управління Радою міністрів. Загони самооборони також зайняли Прокуратуру АРК.

«На Чонгарі і в Армянську стоять потужні групи самооборони, які не дозволять проникнути на територію Криму ніяким озброєним людям .

На сьогоднішній день немає жодних протиріч між районними державними адміністраціями та силовими структурами на місцях. Всі силові структури підпорядковані головам держадміністрацій та мерам міст. Виникли питання в Білогірському районі, але там усунули від управління голову району (Олега Русецького - прим. НАХ), і тимчасово виконує обов'язки голови РДА заступник РДА пан Луговик. Виникли протиріччя між мером Джанкоя та РДА - з місцевим підрозділом міліції. Всі протиріччя зняті і міліція підпорядковується главі Джанкойської райдержадміністрації», - пояснив Рустам Теміргалієв.

За його даними, кримська самооборона спільно з підрозділами МВС, СБУ і Чорноморського флоту РФ організувала групи, що патрулюють ключові об'єкти і вулиці міст автономії.

«В уряді Криму створено оперативний штаб по взаємодії з російськими військовими. У разі офіційного прибуття російських військових на захист кримчан, у нас з ними буде повна координація. У загонах самооборони велика кількість людей. Наприклад, до нас уже звернулося близько п'ятисот людей з Феодосії та Кіровського району - в тому числі мисливські товариства , які озброєні мисливськими рушницями і готові підтримати кримську владу. Ми попросили їх залишитися на місцях», - зазначив Рустам Теміргалієв .

Він підкреслив, що всі переміщення підрозділів ЧФ Росії по території Криму узгоджені з Радою міністром АРК.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating