Геннадій Кернес: Конфлікт вичерпано, чекаємо об'єктивного розслідування

Увечері 1 березня Харківська міський голова закликав харків'ян бути максимально стриманими і надати міліції можливість розібратися в ситуації з блокуванням облдержадміністрації та її сьогоднішнім штурмом.

«Нам потрібно максимально знизити градус емоцій. Більше ніяких мітингів на сьогодні. Закликаю всіх харків'ян розійтися з площі Свободи, дати можливість комунальним службам навести на ній лад», - сказав Геннадій Кернес, звертаючись до людей, які за станом на 20:30 продовжували залишатися на площі.

«Правоохоронці повинні провести всебічне та об'єктивне розслідування того, як державна адміністрація була в облозі, чим тут займалися, яке була зброя, які речовини, що пошкоджено та викрадено. Дуже важливо розібратися, чому мирний мітинг після дій провокаторів спричинив силовий варіант, травми і руйнування. Я закликаю чинне керівництво міліції звернути увагу на всі сторони і відразу кажу, що ми будемо захищати харків'ян, які виявилися втягнутими в цей конфлікт, ми не дамо згорнути всю провину на них», - зазначив міський голова.

Після мітингу Геннадій Кернес пішов до будівлі ХОДА, де ведуться слідчі дії та відновлювальні роботи.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating