Меджлісу запропонували десять посад у новому уряді Криму, - Теміргалієв

Меджлісу, який представляє інтереси кримськотатарського народу, запропоновано десять посад в Раді міністрів АРК: заступника голови уряду, двох міністрів і семи заступників міністрів. Про це повідомив перший віце-прем'єр-міністр АРК Рустам Теміргалієв на брифінгу в Сімферополі.

«Значна частина кримських татар визнає легітимним те, що відбулося в Києві, і київську владу. У цьому зв'язку ключовою умовою збереження міжнаціонального миру є пошук компромісу між кримськими татарами в особі меджлісу і кримським урядом.

Діалог між меджлісом і урядом не припиняється. У самий найближчий час у нас відбудуться консультації про входження представників меджлісу, обраних за професійними якостями, до складу Ради міністрів. Сьогодні відбулася телефонна розмова голови РМ АРК Сергія Аксьонова та лідера меджлісу Рефата Чубарова», - заявив Рустам Теміргалієв .

За його словами, меджлісу запропоновані посади віце-прем'єр-міністра, двох міністрів і семи заступників в ключових міністерствах. А так же посади в Президії Верховної Ради АРК. Уряд так само готов дати гарантії фінансування програми облаштування депортованих в «раніше небаченому масштабі» - швидше за все, це будуть гроші, які надійдуть в якості фінансової допомоги від російської влади.

Сергій Аксьонов і Рефат Чубаров домовилися в понеділок особисто зустрітися, щоб остаточно домовитися про компроміс між Радою міністрів АРК і меджлісом кримськотатарського народу, підкреслив Рустам Теміргалієв .

«Я переконаний, що у кримчан всіх національностей вистачає здорового розуму для того, щоб домовитися і не допустити міжнаціональний конфлікт у Криму. Я закликаю всіх кримських татар, росіян, українців проявляти розсудливість, поважати права один одного. Я впевнений, що ми домовимося - і будемо разом співіснувати в нашому спільному домі, на Кримському півострові», - сказав перший віце-прем'єр-міністр АРК.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating