У Сімферополі в Будинку профспілок пройде безстрокова прес-конференція (ВІДЕО)

Організація «Кримський фронт», чиїми лідерами є кримчани Костянтин Книрик та Сергій Веселовський, за допомогою важливих озброєних людей зайняли Будинок профспілок у Сімферополі.

Зокрема, ними було зайнято приміщення організації IPC, яка утримується за рахунок підтримки Держдепу США та Фонду Сороса.

У IPC пройшла імпровізована прес-конференції, в ході якої Книрик і Веселовський заявили, що тепер це приміщення буде відкрито для всіх і використовуватися для всіх ЗМІ та бажаючих провести прес-конференцію. Саме звідси, за словами Веселовського та Книрика, по всьому світу поширюється неправдива інформація про ситуацію в Криму.

Під час прес-конференції Костянтину Книрику пролунав дзвінок від громадських організація Херсонської області, які висловили своє бажання приєднати Херсонську область до Криму.

Також надійшов дзвінок з Абхазії, абхази заявили про свою підтримку кримчанам.

В даний час в IPC повинна проходити прес-конференція всіх без винятку кримсько-татарських організацій, які повинні висловитися про що відбуваються в Криму подіях. Ці організації запросив «Кримський фронт».

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating