Кримський прем'єр звернувся до Путіна за допомогою

Глава Радміну Криму Сергій Аксьонов звернувся до президента Російської Федерації Володимира Путіна з проханням надати сприяння «у забезпеченні миру і спокою на території Криму». Причиною послужили порушення Києвом домовленості з керівництвом автономії про узгодження кандидатур при призначенні силовиків кримських структур і нездатність міліції нормалізувати ситуацію на півострові.

Про це йдеться у зверненні голови Радміну Криму Аксьонова до Путіна 1 березня.

У тексті сказано, що без узгодження з ВР Криму та в порушення норм закону «Про міліцію» 28 лютого начальником главку кримської міліції було призначено Ігоря Авруцького.

«Враховуючи вищевикладене, розуміючи свою відповідальність за життя і безпеку громадян, я звертаюся до президента Російської Федерації Володимиру Путіну про надання сприяння у забезпеченні миру і спокою на території АРК», - уклав Сергій Аксьонов.

Крім того, повідомляє «Українська правда», Аксьонов заявив, що кохране важливих об'єктів автономії залучено військовослужбовців Чорноморського флоту Росії.

При цьому Аксьонов повідомив, що налагоджена співпраця з чорноморським флотом з охорони життєво важливих об'єктів в автономії.

"Спільно групи працюють. Я впевнений , що вони зможуть виконати завдання з охорони громадського порядку", - зазначив він.

Відзначимо, що на даний момент немає ніяких даних про заворушення із застосуванням вогнепальної зброї, і вже тим більше - про жертви.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating