У глибині душі я відчуваю, що я ще пограю за «Металіст» – Девіч

Нападник харківського футбольного клубу «Металіст» Марко Девіч перейшов до ФК «Рубін» (Казань, Росія). Про це повідомив офіційний сайт «Металіста». Колишня команда дякує гравця «за професіоналізм і самовіддачу, які він демонстрував під час перебування в нашому клубі, та бажає йому успіхів у новій команді».

За словами Девіча, умови, запропоновані «Рубіном», влаштували і його, і харківський клуб, тому трансфер відбувся в найкоротші терміни.

«Металіст» завжди був і залишиться моїм другим домом. Всього, чого я досяг у футболі, я домігся в Харкові, в «Металісті». Вболівальників наших я дуже люблю. І завжди буду про них пам'ятати! Дуже сподіваюся на те, що команда добре налаштується на другу частину чемпіонату і завоює найвищі місця в чемпіонаті. Я дуже вдячний уболівальникам, працівникам клубу, тренерам, футболістам за прекрасні роки, проведені в Харкові. І, чесно кажучи, десь в глибині душі я відчуваю, що десь колись я ще пограю за «Металіст». Так що, сподіваюся, ми прощаємося ненадовго», – сказав Марко.

Він зазначив, що продовжить виступати за збірну України: «Мої трансферні справи ні в якому разі не вплинуть на мої ігри за збірну України. 3 березня я вже їду до табору збірної і готуюся до товариського матчу зі збірною США».

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating