Аксьонов підпорядкував собі усіх силовиків Криму

Голова Ради міністрів АРК Сергій Аксьонов виступив з екстреним зверненням. Про це повідомляє прес -служба Верховної Ради АРК. Заява з'явилася близько 6.00 , 01.03.2014 .

У ньому йдеться:«Незважаючи на домовленості, досягнуті з центральною владою, про неприпустимість призначення керівників силових структур без узгодження з Верховною Радою АРК , порушенням норм Конституції АРК , затверджені Законом України та Законом України «Про міліцію», вчора, 28 лютого, начальником Главку кримської міліції був призначений Авруцький Ігор Якович. Дане призначення, а також наявність на території автономії невпізнаних озброєних груп, бойової техніки і нездатність силових структур, розташованих в АРК, ефективно контролювати ситуацію на території республіки, виникли заворушення із застосуванням вогнепальної зброї.

Враховуючи вищевикладене, я як Голова Ради міністрів АРК, реалізуючи повноваження, покладені на мене ВР АРК, приймаю рішення про тимчасове перепідпорядкування з'єднань, частин, силових структур МВС, МВО, МНС, флоту, податкової, прикордонників безпосередньо мені. Всім командирам виконувати тільки мої накази і розпорядження. Незгодних прошу залишити службу.

Враховуючи вищевикладене, розуміючи свою відповідальність за життя і безпеку громадян, я звертаюся до Президента РФ Володимира Путіна про надання сприяння у забезпеченні миру і спокою на території Автономної Республіки Крим».

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен