Євробаскет-2015 у Харкові під загрозою зриву

Ось вже декілька місяців як призупинені всі роботи із будівництва «Харків-Арени». Це загрожує зривом Євробаскету-2015: не буде спортивного комплексу – ніде буде проводити матчі. Причина – у відсутності фінансування: генеральний інвестор ГК «ВЕТЕК» - а це компанія Сергія Курченка – затримує платежі. Раніше зупинку зведення «Харків-Арени» пояснювали сильним похолоданням. Однак температура піднялася, а будівництво залишилося замороженим.

Ще нещодавно харків’яни могли спостерігати за перебігом робіт у режимі онлайн: для цього було встановлено кілька веб-камер. Сьогодні на спеціальній вишці не залишилось жодної. Замість шести будівельних кранів у данний момент використовується лише один – для того, щоб складати будівельні матеріали у вантажні машини. Загалом на будівництві залишилось близько 20 робочих.

«ВЕТЕК» завіряє: раніше започатковані проекти залишаються в силі. Так, у прес-релізі групи компаній говориться: «Ділова активність «ВЕТЕК» не залежить від політики. І тим більше дивує постійне навішування політичних ярликів на групу компаній та її менеджмент. Керівництво групи звертається до партнерів і клієнтів з проханням тверезо оцінювати ситуацію і не піддаватися на інформаційні провокації». Мер Харкова Геннадій Кернес, у свою чергу, підтвердив факт затримки платежів, але сказав, що найближчим часом інвестор їх поновить. Тим часом, депутати Харківської міської ради прийняли рішення про виділення з місцевого бюджету 700 мільйонів гривень на підготовку міста до чемпіонату.

Попри поточні труднощі, право на проведення Євробаскету-2015 поки залишається за Україною – заспокоює Міжнародна федерація баскетболу.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating