Укртелеком: Компанія втратила зв'язок з Кримом

Укртелеком: Компанія втратила зв'язок з Кримом

ВАТ « Укрателеком» втратила технічну можливість забезпечувати зв'язок між півостровом і рештою території України, а також, ймовірно, і на території Криму. Про це повідомляється на сайті компанії.

Зв'язок втрачен через захоплення декількох вузлів зв'язку «Укртелекому» в Криму невідомими особами сьогодні, 28 лютого.

«В результаті дій невідомих було фізично пошкоджено декілька волоконно-оптичних магістральних кабелів компанії. Як наслідок, на території півострова Крим практично припинено надання послуг фіксованого телефонного зв'язку, а також доступу до мережі Інтернет і мобільного зв'язку ТриМоб», - зазначають у компанії.

«Укртелеком» закликає правоохоронні органи в терміновому порядку врегулювати ситуацію, враховуючи, що послуги зв'язку необхідні для підтримки життєво важливих систем забезпечення на півострові, включаючи служби екстреної допомоги - медичну, пожежну і т.д.

В даний час фахівці компанії роблять все від них залежне, щоб нормалізувати роботу мережі оператора і відновити фіксований зв'язок на півострові.

Нагадаємо, сьогодні невідомими озброєними людьми також була захоплена Державна телерадіокомпанія «Крим». Про це телевізійники повідомили в ефірі телеканалу.

За словами воєнізованого загону, вони здійснюють охорону стратегічно важливого державного підприємства.

Як зазначили співробітники ДТРК «Крим», ніяких погроз або застосування сили не послідувало. При цьому телекомпанія веде роботу в штатному режимі, вхід для гостей безперешкодне.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен

Новости партнеровЗагрузка...