Янукович не має наміру брати участь у виборах 25 травня

Президент України Віктор Янукович не має наміру брати участь у виборах президента 25 травня, оголошених Верховною Радою. Про це він заявив на прес-конференції в Ростові-на-Дону. За його словами, нинішній парламент нелегітимний, всі закони, які їм приймаються і які не були підписані Януковічем, недійсні. Янукович заявив, що всю відповідальність за події в країні несе опозиція і Захід і призвав їх «піти, відмовитися від влади, визнати, що люди не житимуть з вами в одній країні».

Він заявив, що єдиним виходом з кризи, що склалася, є повернення до угоди між ним, опозицією і західними послами, підписаній 18 лютого, яка не була виконана. Також Янукович вимагає всестороннього розслідування подій в Україні за участю міжнародних інстанцій. «У країні безвладдя і хаос. Вони сформували Кабінет міністрів перемоги. Над ким перемоги — над українським народом? Адже йшлося про формування уряду народної єдності. Радикально налаштовані угрупування повинні здати зброю, звільнити вулиці і адміністративні будівлі, і лише тоді ми перейдемо до діалогу», - підкреслив він. За словами Януковича, він вимагає, після повернення до угоди 18 лютого, перейти до обговорення конституційної реформи на осінь 2014 роки і позачергових президентських виборів в грудні 2014 року. «У країні йде жахлива театралізована вистава. І її режисери не з України», - заявив він.

Янукович заявив, що провів багато переговорів з офіційною опозицією, щоб не допустити кровопролиття, тому що «жодна влада не коштує навіть краплі крові». Він підкреслив, що не віддавав наказу стріляти в людей.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating