У кримському парламенті затвердили заступників спікера та голів постійних комісій

Сьогодні, 28 лютого, на позачерговій сесії Верховна Рада Криму затвердила заступників спікера та голів постійних комісій. Першим заступником глави парламенту автономії став Григорій Іоффе, заступником - Сергій Цеков.

Головою постійної комісії з земельних, аграрних питань, екології і раціонального природокористування призначений Володимир Кличников. Головою комісії з питань соціального розвитку села зі статусом постійної - Микола Колісниченко.

Крім того, в кримському парламенті створено дві нові постійні комісії. Так, постійну комісію з промислової політики, транспорту, зв'язку і ПЕК очолив Геннадій Бабенко, а Людмила Лубіна - постійну комісію по взаємодії з правоохоронними та контролюючими органами.

Зміни не торкнулися глав п'яти постійних комісій. У тому числі, головою постійної комісії з соціальних питань, охорони здоров'я і справ ветеранів залишився Петро Запорожець, головою постійної комісії з санаторно-курортного комплексу і туризму - Олексій Черняк, головою постійної комісії з бюджетної, економічної та інвестиційної політики - Віталій Нахлупін, головою постійної комісії з освіти, науки, справ молоді і спорту - Валерій Косарєв, головою постійної комісії з регіонального розвитку та житлово- комунального господарства - Валерій Пальчук.

Крім того, на позачерговій сесії кримського парламенту було прийнято рішення про припинення повноважень голови постійної комісії з міжнаціональних відносин і проблем депортованих громадян Енвера Абдураімова.

В даний час у Верховній Раді автономії 12 постійних комісій та 3 комісії зі статусом постійних.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating