У Криму затвердили новий склад уряду

Верховна Рада Криму затвердила новий склад Ради міністрів автономії. Відповідне рішення було прийнято на позачерговій сесії кримського парламенту сьогодні , 28 лютого.

Так, першим заступником Голови Ради міністрів Криму став Рустам Теміргалієв, віце- прем'єрами призначені Сергій Донич, Микола Янакі і Ольга Ковітіді. Крім того, віце-прем'єром - керівником апарату Ради міністрів стала Лариса Опанасюк, яка в попередньому уряді очолювала Республіканський комітет АРК з охорони культурної спадщини.

З «старих» кадрів уряду також залишилася Світлана Верба - міністр економічного розвитку і торгівлі Криму, Микола Полюшкин - міністр аграрної політики і продовольства, Наталія Гончарова - міністр освіти і науки, молоді та спорту, а також Ігор Вайль - голова Республіканського комітету АРК з водогосподарського будівництва і зрошуваного землеробства.

Міністром фінансів призначений Володимир Левандовський, міністром культури - Віра Новосельська, міністром охорони здоров'я - Петро Міхальчевський.

Крім того, головою Республіканського комітету АРК із земельних ресурсів призначений Олександр Городецький. Головою Республіканського комітету АРК з охорони навколишнього природного середовища став Геннадій Нараїв.

Республіканський комітет АРК з лісового і мисливського господарства очолив Іван Магда, главою Республіканського комітету АРК з будівництва та архітектури став Володимир Ніколов, Республіканський комітет АРК з транспорту і зв'язку очолив Юрій Шевченко.

Рішення про призначення нового складу кримського уряду було прийнято 68 з 69 депутатів, які зареєструвалися для участі у позачерговій сесії Верховної Ради АРК.

Нагадаємо, 27 лютого Новим прем'єром Автономної Республіки Крим призначений депутат Верховної Ради Криму, лідер партії "Русское единство" Сергій Аксьонов.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating