Нового постпреда в Криму козаки зустрічають «пирогом»

Кримські активісти і козаки обіцяють не пропустити в представництво президента України в Криму новопризначеного в.о. голови цієї структури нардепа Сергія Куніцина. Будівля представництва блоковано.

Як повідомляє РосУкрІнформ, перед воротами представництва зараз зібралося близько 70 осіб, які налаштовані рішуче і вишикувалися в щільне півкільце. Однак, як повідомив керівник Сімферопольської міської організації партії «Русское Единство» Михайло Шеремет, працівники представництва можуть безперешкодно проходити на робочі місця.

«Ми не допускаємо тільки одного представника президента - Куніцина, тому що ми не згодні, щоб ця людина представляв інтереси кримчан», - зазначив Шеремет.

Він також повідомив, що за інформацією, що надійшла, Куніцин в даний час вже знаходиться на території Криму. Пікетники приготували новопризначеному постпредові «пиріг» з покришок, пов'язаних чорними стрічками з написом: «Зрадникові Криму».

«Ми дуже хочемо його обійняти і розцілувати, ми за ним дуже скучили. І думаю, що вручимо йому пиріг і з цим пирогом відправимо його назад в Київ», - заявив Шеремет.

Нагадаємо, виконуючий обов'язки президента, спікер Верховної Ради України Олександр Турчинов своїм указом призначив Сергія Куніцина постійним представником президента України в Криму. Колишній глава представництва Віктор Плакида подав у відставку. Обидва укази оприлюднені офіційним представництвом в.о. президента України.

Куніцин уже очолював представництво президента в Криму з квітня по жовтень 2010 року, перейшовши на цю посаду з поста губернатора Севастополя.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating