У Севастополь везли вибухівку

Севастопольські загони самооборони припинили спробу ввезення в місто вибухівки, еквівалентної по потужності 400 кг тротилу. Влада Севастополя заявляють про запобігання реальної терористичної загрози.

Про виявлення вибухівки повідомляє офіційний сайт Координаційної ради з організації Севастопольського міського Управління по забезпеченню життєдіяльності міста.

«У ніч з 27 на 28 лютого 2014 Севастопольські загони самооборони на одному з блок -постів припинили спробу ввезення в місто вибухової речовини потужністю чотириста кілограмів у тротиловому еквіваленті. Пильність і злагоджені організовані дії бійців загонів самооборони дозволили запобігти реальну терористичну загрозу. Севастопольський координаційна рада висловлює подяку учасникам загонів самооборони», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Севастопольське управління по забезпеченню життєдіяльності міста було створено 26 лютого Севастопольською міськрадою як виконавчого органу місцевої влади. У тому ж рішенні депутати передбачили створення Координаційної ради з організації даного управління, головою Координаційної ради призначено Олексія Чалий.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating