Активісти Євромайдану пообіцяли завтра звільнити Харківську облдержадміністрацію

На сьогоднішній день в Будинку рад значно менше активістів Майдану. Про це сьогодні в ході брифінгу заявив заступник голови - керівник апарату Харківської ОДА Василь Хома. Він зазначив, що завдяки проведеним переговорам і виконаним вимогам частина активістів, які до цього дня знаходилися в будівлі Будинку рад, звільнили його.

«Ситуація покращилася. Активісти звільнили другий і третій поверхи Будинку рад. Залишився зайнятим перший поверх. Пости міліції обмежують прохід тих людей, які знаходяться в будівлі з «майдану». За тією інформацією, яка у мене є, активісти завтра пообіцяли залишити будівлю, а мітинг переміститься до пам'ятника Шевченку. Я сподіваюся, що всі ті, хто перебуває біля будівлі, ті представники «майдану», які беруть участь у Координаційній раді стримають своє слово», - сказав Василь Хома.

Він зазначив, що сьогодні в будівлі знаходиться приблизно 50-70 представників від «майдану».

«Структурні підрозділи ОДА працюють. Звичайно, є певна напруга. Але всі люди, які працюють в обласній державній адміністрації виконують свої функції. Робота утруднена певними обставинами, але люди продовжують її виконувати і зупинок немає», - повідомив Хома.

Василь Хома додав, що на даний момент єдиним питанням, яке необхідно вирішити до кінця дня, є видача заробітної плати співробітникам ХОДА, які отримують її не так на картки, а безпосередньо в будівлі.

«Ми зараз думаємо яким чином вирішити це питання. Тому що завести гроші в бухгалтерію облдержадміністрації неможливо і небезпечно. Я на себе таку відповідальність не візьму. Тому розглядаємо інші варіанти. Я думаю, що після обіду ми ухвалемо рішення і сьогодні люди отримають заробітну плату», - підкреслив Василь Хома.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating