Геннадій Кернес: 1 березня ми кличемо на площу Свободи всіх, хто любить Харків (ФОТО)

У суботу, 1 березня, на головній площі Харкова пройде загальний збір патріотично налаштованих харків'ян (початок - о 12:00).

Про це на мітингу захисників пам'ятника Леніну 27 лютого повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

«Ми зберемося, щоб ще раз відчути і показати всій країні, що у нас немає протистояння, що харків'яни не здають своїх цінностей, а влада працює для людей, - сказав міський голова, виступаючи перед присутніми на площі Свободи. - Той, хто буде призначений новим губернатором, розуміє, що тільки у взаємодії з громадою та місцевим самоврядуванням він зможе поліпшити життя в регіоні».

Учасники мітингу в черговий раз закликали міську владу вжити заходів для розблокування входу до облдержадміністрації (з 22 лютого він утримується групою радикально налаштованої, озброєної молоді).

Відповідаючи їм, Геннадій Кернес сказав: «Посміхайтеся їм, нехай вони зайвий раз подумають, в кого збираються стріляти. Сподіваюся, ці хлопці, захоплені революційною романтикою, зрозуміють, що адміністрація повинна працювати, це не Майдан, а місце для прийняття економічних, соціальних та інших рішень. Поки там, вибачте, бардак. Сьогодні парламент затвердив новий склад уряду, в якому є двоє харків'ян - «свободівець» Ігор Швайка та Арсен Аваков з БЮТу. Давайте потерпимо і дамо час новій владі реалізувати свої повноваження, ідеї та виконати взяті на себе зобов'язання».

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating