Компанія Курченко гарантує подальше фінансування футбольного клубу «Металіст»

Група компаній «ВЭТЕК», яка належить Сергію Курченко, заявила, що стурбована інформаційною компанією, розгорнутою проти холдингу в ЗМІ і політичних кулуарах.

«Ділова активність «ВЭТЕК» не залежить від політики. І тим більше дивує постійне навішування політичних ярликів на групу компаній та її менеджмент. Зокрема викликає занепокоєння нагнітання ситуації довкола ФК «Металіст», яким володіє Група, і який жодним чином не пов'язаний з політикою. ВЭТЕК продовжує розвивати і фінансувати Клуб. Мета «Металіста» така, як і була, - перемога в Чемпіонаті України і успішний виступ в Лізі Чемпіонів УЄФА», - говориться в заяві, розміщеній на офіційному сайті групи.

Компанії, які входять до складу групи, як говориться в заяві, працюють і виконують узяті на себе зобов'язання перед своїми контрагентами.

Як повідомлялося раніше, протягом декількох місяців у футбольного клубу «Металіст» виникли серйозні матеріальні проблеми, співробітники, тренери і гравці не отримували заробітну плату. Головний тренер клубу Мирон Маркевіч заявив про своє звільнення і повідомив про борг особисто йому у розмірі 160 тис. Дол.

Уболівальники клубу звернулися до колишнього власника клубу Олександра Ярославського з проханням втрутитися в ситуацію і узяти клуб під опіку. Крім того, в Харкові проходят пікети вболівальників з вимогою врятувати клуб.

Вчора, 26 лютого, мер Харкова Геннадій Кернес повідомив, що у нього була телефонна розмова з нинішнім власником клубу Сергієм Курченко, в якому йому були надані гарантії, що клуб буде збережений, всі борги погашені.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен