Компанія Курченко гарантує подальше фінансування футбольного клубу «Металіст»

Компанія Курченко гарантує подальше фінансування футбольного клубу «Металіст»

Група компаній «ВЭТЕК», яка належить Сергію Курченко, заявила, що стурбована інформаційною компанією, розгорнутою проти холдингу в ЗМІ і політичних кулуарах.

«Ділова активність «ВЭТЕК» не залежить від політики. І тим більше дивує постійне навішування політичних ярликів на групу компаній та її менеджмент. Зокрема викликає занепокоєння нагнітання ситуації довкола ФК «Металіст», яким володіє Група, і який жодним чином не пов'язаний з політикою. ВЭТЕК продовжує розвивати і фінансувати Клуб. Мета «Металіста» така, як і була, - перемога в Чемпіонаті України і успішний виступ в Лізі Чемпіонів УЄФА», - говориться в заяві, розміщеній на офіційному сайті групи.

Компанії, які входять до складу групи, як говориться в заяві, працюють і виконують узяті на себе зобов'язання перед своїми контрагентами.

Як повідомлялося раніше, протягом декількох місяців у футбольного клубу «Металіст» виникли серйозні матеріальні проблеми, співробітники, тренери і гравці не отримували заробітну плату. Головний тренер клубу Мирон Маркевіч заявив про своє звільнення і повідомив про борг особисто йому у розмірі 160 тис. Дол.

Уболівальники клубу звернулися до колишнього власника клубу Олександра Ярославського з проханням втрутитися в ситуацію і узяти клуб під опіку. Крім того, в Харкові проходят пікети вболівальників з вимогою врятувати клуб.

Вчора, 26 лютого, мер Харкова Геннадій Кернес повідомив, що у нього була телефонна розмова з нинішнім власником клубу Сергієм Курченко, в якому йому були надані гарантії, що клуб буде збережений, всі борги погашені.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен

Новости партнеровЗагрузка...