Аеропорт «Сімферополь» продовжують нишком дерибанити під шумок революцій

 Аеропорт «Сімферополь» продовжують нишком дерибанити під шумок революцій

Судячи по документу про фінансові результати за 2013 Міжнародного аеропорту «Сімферополь» чистий прибуток підприємства за минулий рік склал 16 млн. 560 тис. грн, тоді як в 2012 році вiн позначався в 57 млн. 461 грн. Це на 40 млн.гривень або в 3,46 рази менше, ніж за аналогічний період позаминулого року.

Примітно, що за даними інших звітів обсяги роботи аеропорту та грошові надходження за вказаний період виросли. 20 грудня 2013 на засіданні постійної комісії Верховної Ради Криму з бюджетної, економічної та інвестиційної політики перший заступник голови Фонду майна автономії Сергій Карпов заявив, що основний обсяг дивідендів Криму минулого року дав аеропорт «Сімферополь» - практично 100 % від 17, 2 млн. грн.

Крім того, на комісії запевнили, що за підсумками роботи аеропорту за 9 місяців 2013 аеропорт «Сімферополь» перевиконав план з чистого прибутку.

Нагадаємо, в даний час практично вся дирекція аеропорту «Сімферополь» складається з вихідців з Одеси - починаючи від менеджерів вищої ланки і закінчуючи бухгалтером. Всі рахунки аеропорту переведені в одеський «Фінбанк».

За відомостями джерела новинного агентства «Харків», діяльність директора аеропорту Бориса Солдатко контролює та ж особа, яка взяла контроль і над аеропортом «Одеса» - Борис Кауфман, довірителями якого на місцевому рівні виступає голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов і Голова Фонду Держмайна АРК Юрій Герасимо, також виходець з Донецька.

У вересні Фонд майна Криму своїм наказом ввів до складу правління ПАТ Володимира Артміна, який до цього очолював відділ внутрішньої безпеки в ТОВ «Міжнародний аеропорт «Одеса». Офіційно Артмін призначений радником з внутрішньої безпеки генерального директора аеропорту «Сімферополь» Бориса Солдатко, якого вважають формальної фігурою в керівництві.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен

Новости партнеровЗагрузка...