За фактом захоплення адміністративних будівель в Сімферополі відкрито кримінальне провадження

За фактом захоплення невідомими озброєними особами будівель Ради міністрів Криму і Верховної Ради АРК в Сімферополі відкрито кримінальне провадження. Про це повідомляє відділ взаємодії із ЗМІ прес-служби Генеральної прокуратури України.

Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за даним фактом прокуратурою Криму відкрито кримінальне провадження за ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт). Розслідування доручено Управлінню СБУ в Криму.

Як нагадали в генеральній прокуратурі, сьогодні в Сімферополі, в 4.30 ранку двома групами невідомих (по 10-15 осіб у кожній) було захоплені будівлі Верховної Ради Криму і Ради міністрів автономії. Невідомі проникли в будівлі, зламавши двері, і закрилися всередині. Ніяких вимог вони не висувають.

За попередніми даними, зазначені особи мають вогнепальну зброю, кількість і тип якого невідомо. Під час захоплення приміщень зброю ними не використовувалося, також немає даних про застосування сили щодо працівників органів внутрішніх справ і УДО.

На місці події знаходиться керівництво всіх силових відомств автономії, по тривозі піднято особовий склад місцевої міліції.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating