Віктор Янукович: Вважаю себе законним главою держави

Віктор Янукович зробив першу заяву з моменту свого зникнення, в якому говорить про те, що не визнає легітимною владу в країні, яка прийшла в результаті державного перевороту, і вважає себе, як і раніше, Президентом України.

«Я, Віктор Федорович Янукович, звертаюся до народу України, як і раніше вважаю себе законним главою української держави, обраним на основі вільного волевиявлення українських громадян. Не можу бути байдужим до трагічних подій на моїй батьківщині. Вважаю, що підписана мною і лідерами української опозиції у присутності поважних західних партнерів угоду про врегулювання кризи на Україну 21 лютого 2014 не виконано. На вулицях багатьох міст нашої країни розгул екстремізму. На мою адресу , на адресу моїх соратників звучать погрози фізичної розправи», - зазначає Янукович.

Крім того, в заяві він просить російську владу забезпечити «особисту безпеку від дій екстремістів».

«На жаль, все , що відбувається зараз у Верховній Раді України, не має легітимного характеру. Рішення, які приймаються парламентом у відсутність багатьох членів фракції «Партії регіонів», інших фракцій, які побоюються за свою безпеку, а деякі були піддані фізичному насильству і змушені залишати територію України», - наголошується у зверненні.

Як заявив Віктор Янукович, він має намір до останнього боротися за «виконання важливих компромісних домовленостей щодо виходу України з глибокої політичної кризи», і закликає «негайно повернути ситуацію в нашій країні в конституційне поле».

«Зараз стає очевидним , що народ на південному сході України і в Криму не сприймає безвладдя і фактичний беззаконня в країні, коли керівники міністерств обираються натовпом на площі. Я, як чинний президент, не дозволяв збройним силам України втручатися в  внутрішньополітичні події, що відбуваються. Наказую це і зараз. У разі, якщо хтось стане віддавати подібний наказ Збройним силам і силовим структурам, такі накази будуть незаконними і злочинними», - підкреслив Янукович.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating