У Харкові активісти заважали роботі спецтехніки при будівництві храму Святих Дружин-Мироносиць

Сьогодні, 25 листопада, невідомі молоді люди намагалися перешкоджати роботі будівельної техніки в сквері Перемоги, за Дзеркальним струменем. Тут ведуться підготовчі роботи для будівництва храму Святих Дружин-Мироносиць.

Як зазначили очевидці, молоді люди піднялися на стрілу підйомного крану та вигукували гасла на знак протесту. Водій крану спробував проігнорувати дії порушників порядку і продовжити роботу. В результаті міліціонери затримали кранівника і зафіксували порушення правил дорожнього руху з його боку. У цей час активісти, які влаштували акцію протесту, зникли в невідомому напрямку.

Довідка. У сквері Перемоги, за Дзеркальним струменем, почалося будівництво храму Святих Дружин-Мироносиць. Місце будівництва огородили і демонтували там бюсти героїв-комсомольців.

Харківська міськрада 25 вересня надала релігійній громаді Святих Дружин-Мироносиць Української православної церкви дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,33 га по вул. Чернишевській, 17 для будівництва храму Святих Дружин-Мироносиць.

Проект храму презентували у 2008 році. Його автор – головний архітектор Харкова Сергій Чечельницький. Храм відноситься до типу традиційних українських храмів з дев'ятьма куполами. Загальна площа 2-3-поверхової будівлі – 1 тис. 222,7 кв. м, висота – 45 м.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating