Майданівці незадоволені превалюванням «Батьківщини» в уряді

Активісти Майдану обіцяють у разі чого «зняти і нову владу» - рецепт вже є, так й політики майже не змінилися.

 

Зазначимо, поки відкритих військових дій у Києві не спостерігається - енергійним активістам знайшли розвагу в якості екскурсій по домівках високопоставлених регіоналів. Почали з резиденції Віктора Януковича в Межигір'ї. Потім люди пройшлися по домівках колишнього Генерального прокурора Віктора Пшонки і високопоставленого одеського представника Партії регіонів, друга Віктора Януковича Сергія Ківалова.

 

Між тим, серед активістів на Майдані у відсутність військових дій розпалюються великі дискусії - багато незадоволених зміною команди Януковича на команду «Батьківщини». Люди скаржаться на те, що протестували і воювали зовсім не для цього. Досі під арештом знаходяться деякі з активістів. І це незважаючи на те, що в.о. міністра внутрішніх справ Арсен Аваков обіцяв ім свободу ще до опівдня неділі 23 лютого.

 

Заклики розходитися в.о. президента Олександра Турчинова марні - майданівці не збираються покидати «рідну» площу. Більш того, вони обіцяють перебувати в опозиції до нової влади. «Ми відразу попереджаємо про те, що будемо слідкувати за владою незалежно від того, хто в ній знаходиться. Вона повинна завжди відчувати, яка відповідальність лежить на ній перед народом», - заявив журналістам один з активістів Автомайдану Сергій Поярков.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating