Рамзан Кадиров заявив про готовність захистити права кримчан

Рамзан Кадиров заявив про готовність захистити права кримчан

Глава Чечні Рамзан Кадиров заявив про готовність захистити права кримчан. Об цьом він заявив сьогодні репортерам в Грозному.

«Ми дуже добре взаємодіємо з Кримом. На кошти нашого фонду в Криму була побудована мечеть. За часів правління Сталіна депортації були піддані багато народів СРСР, але справедливості необхідно домагатися тільки законним шляхом. Сьогодні там, в Криму більшість проживає росіяни, козаки. Ми завжди разом з ними і, якщо знадобиться , прийдемо на допомогу і нікому не дамо в образу і росіян, і козаків, і чеченців, де б вони не проживали», - сказав Кадиров.

«Ми готові виїхати до Криму в будь-якій якості: і миротворцями, і солдатами, - заявив він. - Я дуже жалкую про те, що відбулося і відбувається на Україні. Це державний переворот. Захід, як і в Сирії, Лівії, так і на Україні, став підтримувати екстремістів, які виступають проти держави. Це спроба тиску на Росію».

«Сьогодні ті, хто вийшов на площу і говорить, що нас депортували, нагнітає обстановку. Чеченців теж депортували, причому, весь чеченський народ. Я вважаю, якщо у нас є якесь невдоволення, то треба це робити за законом», - попередив кримських татар Кадиров.

Крім того, Кадиров заявив, що він готовий захищати своїх одноплемінників.

«Ми дуже добре контактуємо з представниками чеченської діаспори, які живуть на Україні і є громадянами цієї країни. Ми отримуємо інформацію про те, що існує загроза не тільки їхньому бізнесу, а й майну, яке було зароблено чесною працею. Скажу відразу: ми не дозволимо цього! Не дозволимо ображати чеченців, де б вони не проживали: на Українi або якій іншій державі. Ми живемо в правовій державі, а на Україні на сьогоднішній день запанували беззаконня і хаос. Ми вивчимо всі факти, і якщо українська сторона не вибачиться перед кожним, кого вони образили, їм доведеться відповісти!»

Глава Чечні також висловив своє обурення фактами переслідування співробітників спецпідрозділу «Беркут».

«Вони виконували свій обов'язок і наказ. У тому, що сьогодні так сталося, винен Янукович, який втратив контроль. А тепер хлопців, які не допустили великого кровопролиття, змушують вставати на коліна і вибачатися перед терористами і екстремістами. Я відчув біль цих хлопців - у мене, як у офіцера, виступили сльози».

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен

Новости партнеровЗагрузка...