Рамзан Кадиров заявив про готовність захистити права кримчан

Глава Чечні Рамзан Кадиров заявив про готовність захистити права кримчан. Об цьом він заявив сьогодні репортерам в Грозному.

«Ми дуже добре взаємодіємо з Кримом. На кошти нашого фонду в Криму була побудована мечеть. За часів правління Сталіна депортації були піддані багато народів СРСР, але справедливості необхідно домагатися тільки законним шляхом. Сьогодні там, в Криму більшість проживає росіяни, козаки. Ми завжди разом з ними і, якщо знадобиться , прийдемо на допомогу і нікому не дамо в образу і росіян, і козаків, і чеченців, де б вони не проживали», - сказав Кадиров.

«Ми готові виїхати до Криму в будь-якій якості: і миротворцями, і солдатами, - заявив він. - Я дуже жалкую про те, що відбулося і відбувається на Україні. Це державний переворот. Захід, як і в Сирії, Лівії, так і на Україні, став підтримувати екстремістів, які виступають проти держави. Це спроба тиску на Росію».

«Сьогодні ті, хто вийшов на площу і говорить, що нас депортували, нагнітає обстановку. Чеченців теж депортували, причому, весь чеченський народ. Я вважаю, якщо у нас є якесь невдоволення, то треба це робити за законом», - попередив кримських татар Кадиров.

Крім того, Кадиров заявив, що він готовий захищати своїх одноплемінників.

«Ми дуже добре контактуємо з представниками чеченської діаспори, які живуть на Україні і є громадянами цієї країни. Ми отримуємо інформацію про те, що існує загроза не тільки їхньому бізнесу, а й майну, яке було зароблено чесною працею. Скажу відразу: ми не дозволимо цього! Не дозволимо ображати чеченців, де б вони не проживали: на Українi або якій іншій державі. Ми живемо в правовій державі, а на Україні на сьогоднішній день запанували беззаконня і хаос. Ми вивчимо всі факти, і якщо українська сторона не вибачиться перед кожним, кого вони образили, їм доведеться відповісти!»

Глава Чечні також висловив своє обурення фактами переслідування співробітників спецпідрозділу «Беркут».

«Вони виконували свій обов'язок і наказ. У тому, що сьогодні так сталося, винен Янукович, який втратив контроль. А тепер хлопців, які не допустили великого кровопролиття, змушують вставати на коліна і вибачатися перед терористами і екстремістами. Я відчув біль цих хлопців - у мене, як у офіцера, виступили сльози».

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating