Мітингуючі відмовилися покинути Харківську облдержадміністрацію, не дивлячись на відставку губернатора (доповнено, ФОТО, ВІДЕО)

Активісти Євромайдану, які вже чотири дні займають перший поверх Харківської облдержадміністрації, відмовилися звільнити приміщення, незважаючи на те, що губернатор Харківської області Михайло Добкін сьогодні подав у відставку. Вони пояснили своє рішення тим, що їх вимоги виконані не повністю.

Зокрема, вони заявили, що мають намір вимагати у в.о. президента України Олександра Турчинова призначити губернатором співорганізатора харківського Євромайдану Дмитра Пилипця. Крім того, мітингуючі вимагають порушити кримінальні справи проти мера Харкова Геннадія Кернеса і Добкіна.

Як заявив Кернес, який зараз прийшов на безстроковий пікет активістів Антимайдану, який проходить біля пам'ятника Леніна, «ми не віддамо цим варварам своє місто. Ми не дамо їм зруйнувати Харків, або встановити тут пам'ятники Бандере і Шухевичу». Він призвав всіх присутніх на площі Свободи до конструктиву та уникати провокацій і силових зіткнень.

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен