Харківському авіазаводу відключили світло

Харківському державному авіаційному виробничому підприємству сьогодні, 26 лютого, за борги відключили електроенергію. Про це повідомили на заводі. Вчора було короткочасне попереджувальне відключення, а сьогодні світла не було більше двох годин.

Як відзначають на заводі, відключення електроенергії були і раніше. Після погашення заборгованості подачу енергії знову відновлювали, так буде і на цей раз. Вимушений простій робітники компенсують за рахунок роботи у вихідні дні. Всі замовлення будуть виконані вчасно.

Як уточнив голова профспілки авіазаводу Михайло Погорелов, складнощі з подачею електроенергії є, вони вирішуються. "Але повністю електроенергію на заводі не відключали. Я сьогодні був в декількох цехах, ці цехи працювали", - відзначив голова профспілки.

Харківський авіазавод планує на початку 2014 р. передати замовникові в одній з країн СНД літак Ан-140-100. Виконуються і інші замовлення. На заводі працює більше 4 тис. осіб. Харківський авіазавод випускає літаки Ан-140, Ан-74 і ХАЗ-30. За станом на 30 січня 2014 р. заборгованість за електроенергію на заводі склала 4,8 млн.грн.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating