Мітинг на підтримку «Металіста» пройде в Харкові

Вболівальники харківського футбольного клубу «Металіст» 26 лютого проведуть мітинг на підтримку улюбленої команди. За словами організаторів, цей захід ніяк не пов'язаний з політикою, Євромайданом або рухом ультрас. Мітинг розпочнеться о 18:00 біля пам'ятника футбольному м'ячу в саду Шевченка.

«Ще 10 днів – і « Металісту» кранти: тренера немає, зарплати теж, гравці вільні, трава на полі помре без персоналу. Говорите, «Одна любов – одна команда»? Нічого не буде. Тільки з ганчірки, яка колись була футболкою, буде з докором дивитися 12-й номер... Кузьмічі, ваш вихід! Якраз той випадок, коли команду потрібно відстоювати, відстоювати славу і гордість Харкова. Може, це і є те останнє, що у нас залишилося. Харків, вставай, команду рятуй! Без виходу на вулицю нічого не вийде. У нас просто є соціальна потреба: зберегти команду. Місто без футбольної команди – як Кривава Мері без горілки», – заявили фанати« Металіста»у соціальних мережах.

Нагадаємо, головний тренер «Металіста» Мирон Маркевич подав у відставку. За його словами, в клубі три місяці не виплачують зарплату.

Харківський міський голова Геннадій Кернес 26 лютого повідомив, що президент ФК «Металіст» Сергій Курченко не припинить фінансувати клуб.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating