Хроніка кримських подій (ФОТО, ВІДЕО)

17.10 - Новий виток. Під будівлею парламенту Криму знову утворився мітинг, правда без участі кримських татар. Їх немає. Збираються росіяни, козаки. Перед ними намагається виступити Вадим Мордашов (помічник першого і останнього президента Криму Мєшкова).

Перед парламентом - оточення міліції, щоб не допустити натовп.

Люди тримають плакат "Вимагаємо референдуму і конституції 92-го року".

Скандують "Референдум!".

15.42 - До мітингувальників вийшли депутати Рефат Чубаров, Леонід Пілунський та Андрій Сенченко, які запевнили людей, що в Криму не буде правити небудь одна партія. Кримом керуватимуть кримчани. Свою промову виступаючі завершили словами «Слава Україні!», На що натовп відповіла «Героям слава!».

Рефат Чубаров закликав мітингувальників розходитися організованими групами.

15.40 - Представники кримськотатарського народу витіснили з площі перед Верховною Радою Криму в бік вул. Жуковського представників слов'янського мітингу - прихильників приєднання Криму до Росії. У тисняві були пом'яті прапори і плакати активістів.

В даний час перед кримським парламентом знаходяться тільки прихильники Меджелісу.

Через гучномовець було оголошено, що сесія кримського парламенту сьогодні не відбудеться.

15.26 - Натовп прийшов в рух. Намагається відтіснити міліціонерів. Люди вже підібралися до самих сходів парламенту.

Летять пляшки. Люди дуже агресивно налаштовані. Жодна сторона мітингу заспокоюватися не збирається.

Над натовпом з'явився Прапор Перемоги.

15.00 - Біля Верховної Ради Криму ще одна сутичка. У натовпі зажадали зняти «бендерівського» червоно-чорний прапор. Одна сторона мітингувальників сприйняла цей заклик з одушевлением, інша - з гучним обуренням.

Бійки з кожним разом стають все більш масовими, в натовпі ламаються прапори, які принесли активісти.

14.50 - Між мітингувальниками знову сутички, почалася бійка. У натовп полетіли порожні пляшки.

До мітингу приєдналися жителі Євпаторії. Судячи з того, що журналістів стали пускати в будівлю Верховної Ради Криму, сесія таки відбудеться.

14.13 - Депутати Верховної Ради АРК Рефат Чубаров і Сергій Аксьонов запропонували зробити так званий "коридор", який би розділив дві групи мітингувальників - прихильників Меджелісу кримськотатарського народу і проросійськи спрямованих кримчан. Почалася бійка.

14.10 - Перед будівлею Верховної Ради Криму з'явилися нові прапори, які принесли, за чутками, жителі Севастополя. У тому числі, тут прапори «Російського блоку» і Андріївські прапори.

14.05 -В ході протистояння сталася сутичка через  українського прапора, що впав між групами активістів. Почалася бійка. До мікрофонів вийшли депутати кримського парламенту Рефат Чубаров, Сергій Аксьонов і Ольга Ковітіді, які намагалися втихомирити людей. Бійка утихомирилася.

13.45 - На мітингу біля парламенту Криму з'явилися молоді люди в масках, що тримають «бендерівський» червоно-чорний прапор. Кажуть, що це відповідь на російські прапори, які принесли учасники мітингу.

Люди з російським прапорами та червоно-чорними стоять один навпроти одного і показують один одному середній палець (fuck).

13.20 - До мітингувальників вийшли депутати ВР АРК Рефат Чубаров і Сергій Аксьонов. Сказали, що в 14.00 буде збиратися Партія регіонів. Обидва підкреслили, що в ситуації винна саме ПР.

Вони попросили людей бути терплячими. Заявили про те, що ініціюватимуть питання про перенесення засідання парламенту на кілька днів, щоб все заспокоїлося, щоб люди мирно розійшлися, щоб не було провокацій, бійок, крові.

Наприкінці вони сказали натовпі скандувати «Криму - мир».

Примітно, що коли говорив Чубаров, російська частина населення мовчала. Коли став говорити Аксьонов, кримські татари спробували його перекричати. Голова бахчисарайського меджлісу Ахтем Чийгоз і Чубаров намагалися зупинити співвітчизників.

13.15 - Скоро сили на площі біля парламенту зрівняються: пройшов слух, що на під'їзді керчане.

12.50 - До мітингу біля Верховної ради Криму приєдналися афганці. Прибула ціла колона. Також приїхало кілька автобусів, судячи з усього, з севастопольцями.

Прибулі викрикують: «Росія! Ура!».

Мітинг ідейних опонентів - кримських татар - залишається більш численним.

12.35 - біля будівлі Верховної Ради Криму мітингують дві групи активістів. З одного боку, близько 7 тисяч прихильників Меджелісу кримськотатарського народу, з іншого - близько 5 тисяч проросійськи спрямованих криман.

Сторони намагаються перекричати один одного - з одного боку лине «Аллах акбар!», «Банду геть!» І "Україна!», з іншого скандують «Росія!» та «Фашизм не пройде!».

За словами кримського депутата Олега Родівілова, до мітингувальників вийшов лідер політичної партії «Руська Єдність», депутат Верховної Ради Криму Сергій Аксьонов, який звернувся до мітингувальників із проханням розійтися, щоб не було провокацій.

Хтось із активістів пішов, але протистояння триває.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating