Ігор Марков на волі

Лідер партії «Родина» Ігор Марков, який три місяці провів за гратами, вийшов на свободу за рішенням Приморського районного суду Одеси.

Слід зауважити, що перед цим суд протягом восьми годин тримали в облозі стронники одеського політика. Як аргумент вони пред'явили постанову Верховної Ради, за яким Ігорю Маркову повернули мандат нардепа.

«Я не буду робити ніяких політичних заяв, бо градус напруги в нашій країні дуже великий, і відповідальні політики, мені здається, повинні бути акуратними у своїх висловлюваннях, тому що ситуація в країні вибухонебезпечна, - сказав Марков журналістам. - Ми проходимо важкий період у нашій історії, і дай Бог, щоб це закінчилося добре. Єдине, що я хочу сказати, це висловити подяку одеситам, які мене підтримували , і співчуття сім'ям загиблих по обидві сторони барикад. Ніяка влада не варто людських життів, і ті, хто поставив нашу країну на межу громадянської війни, повинні за це відповісти. Я переконаний, що ситуація стабілізується і відповідальні люди, яких багато в парламенті, і здоровий глузд візьмуть верх».

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен